کنسول معرق کاری شده مشتریان زیادی به خود جلب کرده است

امروز می خواهیم به اهمیت میزهای کنسول در طراحی داخلی خود پی ببریم و میز کنسول یک تکه مبلمان برجسته در اتاق نشیمن، اتاق خانواده یا راهرو است.

این یک مکان عالی برای قرار دادن یک گلدان از گل ها، تصاویر، و آن دسته از لمس های کوچک دیگری است که به خانه احساس خوشایندی می دهد.

به خصوص در یک اتاق کوچک یا راهروی باریک، جفت کردن کنسول معرق کاری شده با یک آینه می تواند فضا را بزرگتر نشان دهد و میزهای کنسول در انواع مختلفی از سبک ها، اندازه ها، ارتفاع ها و مواد موجود هستند.

انتخاب یکی ممکن است کمی گیج کننده به نظر برسد و چند نکته ساده می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام نوع میز کنسول با اهداف شما مطابقت دارد و آن را به دکوراسیون خود اضافه کنید.

انتخاب یک سبک برای هر اتاق به خانه شما تداوم، جریان و بازتاب مستقیم سلیقه و سبک زندگی شما می دهد و خبر خوب در مورد انتخاب سبک این است که هیچ درست یا غلطی وجود ندارد.

کنسول معرق کاری شده

موارد مختلفی برای انتخاب وجود دارد که ممکن است انتخاب تنها یکی از آنها کمی مبهم باشد و سبک های تزئین شامل سنتی، معاصر، مدرن، کشوری، انتقالی و التقاطی است.

میز کنسول معرق کاری شبیه به سبک سنتی است زیرا ترکیبی از عناصر تزئینی سنتی و معاصر است و با این حال، سبک کنسول ظاهر خوبی دارد زیرا دکوراسیون آن کم‌رنگ است و به آن آراسته نیست.

خطوط و اشکال جریان دارند، با این حال می توانید آنها را با اجزای خطی ترکیب کنید و کنسول ها هم کاربردی و هم راحت هستند و معمولاً در مقیاس متوسط ​​هستند.

یک میز کنسول انتقالی معمولا دارای خطوط کلاسیک، گوشه های گرد و روکش چوبی متوسط ​​تا تیره است.

سبک معاصر بیشتر بر عملکرد و فرم تمرکز دارد و خطوط و اشکال بیشتر خطی هستند اما می توانند گوشه های گرد و تزئینات نرم و ساده تری داشته باشند.

مبلمان معاصر ظاهری آرام و نامرتب دارند و معمولاً از چوب سبک‌تر با روکش‌های چوب روشن و روکش‌های چوب متوسط ​​ساخته می‌شوند و سبک‌های فرعی مبلمان معاصر شامل شهری، آرت دکو و رترو است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.