پودر زنجبیل با درمان خونریزی های کوچک مغزی پزشکان را متعجب کرد

چگونه زنجبیل بپزیم؟
زنجبیل به صورت تازه مصرف می شود رنده شده یا خرد شده، کاملاً با سوپ، سوپ، غذاهای سرخ شده واک و سایر غذاهای مبتنی بر صدف سازگار است.

ترکیب زنجبیل با سیر و پیاز را در نظر بگیرید اجزای آنها هم افزایی می کنند و از اثرات آنتی اکسیدانی فردی خود پیشی می گیرند.

پودر زنجبیل 100 گرمی غذاهای مبتنی بر ماهی خام را کاملاً تقویت می کند: ماکی، تاتاکی، ساشیمی، غذاهای آسیایی به دلیل خلاقیت خود در استخراج تمام طعم ها از زنجبیل بسیار از ما پیشی می گیرند.

برای یک وعده غذایی کاملا عجیب و غریب، تجربه استفاده از این ادویه را برای طعم دادن به غذای جلبک دریایی امتحان کنید.

به دوستداران چای و دمنوش توجه کنید، می توانید زنجبیل را با زردچوبه یا دارچین ترکیب کنید که خواص ضد التهابی و محافظتی آن را افزایش می دهد.

در صورت هوس، زنجبیل شیرین شده با روکش شکلات یک غذای لذیذ اصلی و میان وعده ای است که به شما احساس خوبی می دهد در حالی که سبک باقی می ماند.

پودر زنجبیل

زنجبیل یک ادویه بسیار شناخته شده است که به اشکال مختلف یافت می شود: ریشه زنجبیل تازه، زنجبیل پودر شده، زنجبیل قندی، ریشه خشک و غیره.

این ادویه مخصوصاً به دلیل طعم و مزیت آن در آشپزخانه بسیار محبوب است.

این گیاه و ریشه آن، ریزوم، واقعاً فواید زیادی دارد که در سراسر جهان نیز خارج شده است! اما برای استفاده صحیح و بدون ضایعات، دانستن نکات و تکنیک هایی ضروری است.

زنجبیل: دوستی که برای شما آرزوی سلامتی دارد! پر از فضیلت، کاملاً در بسیاری از دستور العمل ها قرار می گیرد.

برای نگهداری بهتر، ریشه های زنجبیل تازه را فریز کنید
ریشه های تازه زنجبیل بسیار گران هستند برای جلوگیری از هدر رفتن آنها، مال خود را به قطعات کوچک برش دهید، آن را در یک کیسه فریزر با مهر و موم خوب بسته بندی کنید و هر تکه را در حد نیاز خارج کنید.

منجمد آن را با سوهان فلزی (که برای این منظور نگه می دارید) مستقیما روی ظرف رنده کنید تا مزه دار شود.

پوست را از ریشه جدا کنید
اگر تا به حال آن را در دست داشته‌اید، باید بدانید که ریشه‌های زنجبیل تازه شکل نسبتاً عجیبی دارد که مانع از کندن آن با چاقو یا پوست‌کن می‌شود با این حال، یک تکنیک بسیار ساده وجود دارد! ریشه خود را بردارید و از زیر شیر آب رد کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.