پالت چوبی حمل و نقل امروزه جایگزین تختخواب شد

همان گونه که می دانید پالت چوبی حمل و نقل باید سالم و به اندازه کافی بزرگ باشد که بتواند همه اقلام شما را در خود جای دهد. هیچ چیزی نباید از لبه ها بیرون بزند.  استفاده از پالت های از قبل شکسته یا پوسیده با سر میخ های بیرون زده خودداری کنید.

همیشه باید بسته‌های سبک‌تر و کوچک‌تر را روی بسته‌های سنگین‌تر و بزرگ‌تر قرار دهید. جعبه ها را در ستون ها در کنار هم و گوشه به گوشه تراز کنید تا مربع شکل بگیرد.

اطمینان حاصل کنید که بسته ها به طور محکم روی هم قرار گرفته اند و تا حد امکان فضای کمتری در بین آنها باقی بگذارید. علاوه بر این، پشته پالت ها نباید خیلی زیاد باشد، زیرا این امر می تواند منجر به ناپایداری و افزایش خطر آسیب شود.

پالت حمل ونقل

محموله را به طور ایمن روی پالت حمل و نقل ببندید
محموله را با تسمه روی پالت محکم کنید. آنها را در هر جهت ممکن و در چند لایه، حتی در زیر بار، محکم به دور بار بپیچید تا تا حد امکان روی پالت حمل و نقل محکم بماند.

سپس کل سیستم را با فیلم کششی بیشتر تقویت کنید. برای جلوگیری از جابجایی آن را در اطراف بار و حتی زیر پالت بپیچید تا از جابجایی آن جلوگیری کنید. یک پالت برای حمل و نقل آماده کنید.

آماده سازی بسته ها قبل از ارسال پالت
انتخاب جعبه های مناسب – جعبه های جدید برای حمل و نقل پالت توصیه می شود. اگر از یک جعبه قدیمی استفاده مجدد می کنید، مطمئن شوید که به اندازه کافی محکم است و سوراخ، پارگی یا فرورفتگی ندارد.
بالشتک داخلی جعبه – لایه های فوم قالبی و تراشه های بسته بندی فضای خالی بین اقلام را پر می کند و از جابجایی آنها در داخل جعبه جلوگیری می کند.

همچنین، به اندازه کافی بالشتک بسته بندی را در زیر اقلام قرار دهید، نه فقط در کناره ها. از جعبه ای که برای وسایل داخل آن خیلی بزرگ است استفاده نکنید.

حتی اگر از مواد بالشتک به اندازه کافی استفاده کنید، استحکام انباشتگی کاهش می یابد.
جعبه های مهر و موم – به اندازه کافی از نوار چسب استفاده کنید و همه طرف جعبه ها را ببندید. حداقل سه نوار از نوار را به طور مساوی بمالید و تمام زبانه ها و درزها را در بالا و پایین بپوشانید و برای جعبه های سنگین تر از تسمه استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.