مهر تایید وزارت فناوری و علوم بر لنت ترمز پارس 206

مکانیک شما همیشه توصیه خوبی برای کمک به انتخاب لنت ترمز متناسب با وسیله نقلیه شما خواهد بود.

در واقع، بهتر است در این مورد یک برند معتبر انتخاب کنید، زیرا لنت های بی کیفیت می توانند ایمنی شما را تحت تاثیر قرار دهند و این بدان معنا نیست که تغییر آنها به تنهایی غیرممکن است.

برای این کار باید سال ساخت خودروی خود، مجهز بودن به سیستم ABS، قطر دیسک ها و درام ها و اینکه آیا آنها دیسک های تهویه دار هستند را مشخص کنید و توصیه می شود همان مارکی را انتخاب کنید که لنت هایی که قبلا نصب شده اند.

در نهایت توجه داشته باشید که تجهیزات کافی برای تعویض لنت ها لازم است و با پیچ گوشتی وارد این کار نشوید!

و هنگامی که لنت ترمز پارس 206 جدید خود را نصب کردید، فراموش نکنید که رفتار ترمز در طول زمان شکست، که حدود 500 کیلومتر طول می کشد، اندکی تغییر می کند و به یاد داشته باشید که رانندگی خود را تطبیق دهید.

لنت ترمز

لنت ترمز برای چه مواردی استفاده می شود؟
اکثر خودروها به ترمزهای دیسکی برای چرخ های جلو و ترمزهای درام برای چرخ های عقب مجهز هستند و دو سیستمی که متفاوت عمل می کنند، اما به شما اجازه می دهند سرعت خودرو را کم یا متوقف کنید.

نکته: از نظر فنی لنت های ترمز با دیسک های ترمز اصطکاک پیدا می کنند تا چرخش آنها را کند کرده و در نتیجه چرخ را کندتر کند.

لنت های ترمز به دلیل عملکرد خود در معرض دمای بسیار بالایی قرار می گیرند که می تواند به 800 درجه سانتیگراد برسد.

بنابراین، آنها باید بتوانند در برابر شوک های حرارتی مقاومت کنند و بنابراین به اندازه کافی خوب نگهداری شوند تا بتوانند نقش خود را بدون ایجاد کوچکترین خطری برای افراد حاضر در داخل خودرو، ایفا کنند.

نکته سریع: برای نگهداری روزانه از لنت ترمز: پس از عبور از یک گودال یا تمیز کردن ماشین خود به طوری که لنت های ترمز خیس یا مرطوب شوند، چند بار ترمز ملایم به خشک شدن آنها کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.