ظروف ملامین یزدگل استفادش در مراسم های تهران ممنوع اعلام شد

مقرون به صرفه بودن و ماندگاری ظروف ملامین یزدگل به طور غیرقابل انکاری جذاب است، اما نگرانی های ایمنی برخی از آنها را زیر سوال می برد که آیا نوع دیگری از ظروف غذاخوری سرمایه گذاری بهتری است یا خیر.

از آبکاری تا استفاده از مایکروویو، ما به متداول ترین سؤالات در مورد ایمنی ملامین در بخش های زیر پاسخ می دهیم.
گزینه های پایدار ارائه می دهد: یک خط ظروف غذاخوری ملامینه سازگار با محیط زیست و زیست تخریب پذیر انتخاب کنید.

ظروف ملامینه 100% قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند. بسیاری از انواع ظروف سرو ملامینه می توانند دمای بیش از دمای توصیه شده در ماشین ظرفشویی را تحمل کنند. علاوه بر این، ملامین توانایی حفظ حرارت بالا را دارد و به آن اجازه می دهد سریعتر از ظروف ظروف استاندارد خشک شود.

ظروف غذاخوری ملامینه قابل استفاده در مایکروویو نیستند. اگرچه ملامین برای مقاومت در برابر دمای بالا طراحی شده است، اما هرگز نباید در هنگام گرم شدن با مواد غذایی تماس داشته باشد.
طرح های همه کاره: ملامین تقریباً در هر رنگ، شکل و سبکی وجود دارد.
همه مناطق سرو می توانند از ظروف یکسان استفاده کنند: به دلیل دوام آن، می توانید از همان خط ظروف غذاخوری ملامینه در اتاق غذاخوری، پاسیو و بار کنار استخر استفاده کنید.

ظروف

برای افزایش عمر ظروف غذاخوری ملامینه خود، این دستورالعمل های ساده را دنبال کنید:

از چاقوهای دندانه دار روی محصولات ملامینه استفاده نکنید.از محصولات ملامینه در فرهای معمولی استفاده نکنید.از محصولات ملامینه در مایکروفر استفاده نکنید.
از سفید کننده کلر روی محصولات ملامینه استفاده نکنید.
روی محصولات ملامینه از پاک کننده های ساینده خشن، پشم فولادی یا پدهای تمیزکننده فلزی استفاده نکنید.

در حالی که برخی گزارش ها ایمنی ظروف ملامینه را زیر سوال می برند، ارزیابی ایمنی و خطر ملامینه FDA بیان می کند که این نوع ظروف پلاستیکی برای استفاده بی خطر هستند. تا زمانی که غذای خود را تا 160 درجه فارنهایت یا بالاتر گرم نکنید، مواد شیمیایی موجود در ملامین به وعده غذایی شما منتقل نمی شود.

در حالی که برخی از اقلام ملامینه حاوی مقادیر بی خطر BPA هستند، بسیاری از  خرید محصولات ملامینه بدون BPA می تواند اعتماد مشتریان شما را به برند شما افزایش دهد. بسیاری از خطوط ظروف غذاخوری ملامینه و ابزار آشپزخانه الزامات ایمنی مواد غذایی NSF را برآورده می کنن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.