شال گردن ساده ریزش سکه ای را در آقایان از بین می برد

یکی از لوازم ضروری در کیت بقای شخصی شما در زمستان شال گردن ساده است، اما گاهی اوقات می تواند یک هدیه ناخواسته یا یک خرید عجولانه به امید بهبود استایل شما باشد. یادگیری نحوه بهترین پوشیدن شال گردن ساده همچنان می تواند با رسیدن دمای قطبی مفید باشد.

پنبه مانند بیشتر الیاف طبیعی قابل تنفس است. این بدان معنی است که شما آن سفتی را در اطراف گردن خود احساس نمی کنید.
یک انتخاب کلاسیک که بادوام است و تمیز نگه داشتن آن آسان است.
جرسی نوعی پنبه است که برای شال گردن ساده هایی که برای آب و هوای گرم تر در نظر گرفته شده است استفاده می شود. سبک و بادوام، احساس می کنید که یک تی شرت نرم به دور گردن خود می پوشید.

شال گردن ساده های ابریشمی بیشتر برای ظاهر و گرما پوشیده می شوند. اگر یک رویداد رسمی مد روز برنامه ریزی کرده اید یا اگر می خواهید کمی شبیه کری گرنت باشید، می توانید این نوع راه حل را انتخاب کنید.

شال

آنها می توانند از الیاف طبیعی مانند ابریشم، ترمه، پشم، پنبه و کتان یا الیاف مصنوعی مانند اکریلیک و پلی استر ساخته شوند. آنها می توانند مربع، مثلث یا مستطیل شکل باشندر کراوات های آسکوت یا پلاسترون از ابریشم ساخته می شوند.

نکته منفی این است که برخی از انواع پشم ممکن است خارش داشته باشند. می توانید این مشکل را با شستن لباس با دست و اضافه کردن یک یا دو قاشق چایخوری سرکه سفید مقطر در طول آبکشی برطرف کنید.
ترمه (از بز ترمه) فوق العاده نرم است اما همچنین گران است زیرا یک بز فقط می تواند برای یک شال گردن ساده در سال پشم تولید کند.
پشم مرینو تعادل ایده آل گرما و نرمی است. این گوسفندان نیوزیلندی پشمی تولید می‌کنند که آنها را در دمای 10- درجه سانتی‌گراد گرم نگه می‌دارد. محافظت واقعی در برابر عناصر
گاهی اوقات احساس می کنیم که شال گردن ساده های پشمی کمی حجیم هستند. این بیشتر به ظاهر اشاره دارد تا مواد. یک شال گردن ساده بزرگ کاملاً حجیم است و معمولاً با یک استایل غیر رسمی به بهترین شکل ست می شود.
اگرچه استفاده از شال گردن ساده در سربازان سفالی در چین یافت شده است، اما در واقع به دوران روم باستان باز می گردد، زمانی که در ابتدا آن را sudarium می نامیدند که به معنای واقعی کلمه به عنوان “پارچه عرق” ترجمه می شد. سپس در رم برای تمیز کردن استفاده شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.