ساخت کاغذ با استفاده از جیوه

کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز نسل بعدی Apple TV 4K را معرفی کرد. جیوه در تلویزیون قدیمی پارس قدرتمندتر، سرگرم کننده تر و مقرون به صرفه تر از همیشه، و کیفیت سینمایی چشمگیر ارائه می دهد.
Apple TV 4K جدید با استفاده از تراشه A15 Bionic که عملکرد سریع‌تر و گیم‌پلی روان‌تری را ارائه می‌کند، گزینه‌های سرگرمی بی‌پایانی را برای همگان در بزرگترین صفحه نمایش خانه ارائه می‌کند.
پشتیبانی از HDR10+ به Dolby Vision در Apple TV 4K می‌پیوندد، بنابراین کاربران می‌توانند فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه خود را با بهترین کیفیت ممکن در تلویزیون‌های بیشتری تماشا کنند.
Apple TV 4K نحوه کشف و لذت بردن از محتوای مورد علاقه کاربران را ساده می کند. قیمت پتو گلبافت یک نفره دیجی کالا ادغام یکپارچه آن با سایر دستگاه ها و سرویس های اپل به طرز جادویی اتاق نشیمن را به روش های مختلف برای کل خانواده تغییر می دهد و در عین حال راحتی را به عنوان یک مرکز خانه هوشمند اضافه می کند.
Apple TV 4K جدید در دو پیکربندی موجود است: Apple TV 4K (Wi-Fi) که 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه می دهد. و Apple TV 4K (Wi-Fi + Ethernet) که از اترنت گیگابیت برای شبکه سازی و پخش سریع، پروتکل شبکه Thread mesh برای اتصال حتی بیشتر لوازم جانبی خانه هوشمند ظرف یکبار مصرف و دو برابر فضای ذخیره سازی برای برنامه ها و بازی ها (128 گیگابایت) پشتیبانی می کند.
مشتریان می توانند اپل تی وی 4K جدید را با کنترل از راه دور سیری امروز با قیمت پایه جدید 129 دلار سفارش دهند و از روز جمعه، 4 نوامبر در دسترس خواهد بود.
باب بورچرز، معاون بازاریابی جهانی محصول اپل، گفت: «اپل تی وی 4K بهترین راه برای کاربران اپل برای لذت بردن از سرگرمی مورد علاقه خود در بزرگترین صفحه نمایش خانه است و اکنون قدرتمندتر از همیشه شده است.
Apple TV 4K جدید با توجه به اتصال یکپارچه با سایر دستگاه های اپل، سهولت استفاده و دسترسی به محتوای شگفت انگیز اپل، شبیه هیچ چیز دیگری نیست. ظروف چینی این چیزی را برای همه افراد خانواده ارائه می دهد که دوستش داشته باشند.»
Apple TV 4K جدید نشان داده شده است.
Apple TV 4K (Wi-Fi) جدید نشان داده شده است.
Apple TV 4K جدید (Wi-Fi + Ethernet) نشان داده شده است.
Apple TV 4K جدید با کنترل از راه دور سیری نمایش داده می شود.
 • منابع:
  1. Apple introduces the powerful next-generation Apple TV 4K
 • تبلیغات: 
  1. لوبیا چیتی تازه حاوی لیگنین
  2. پیچ های چوبی در طیف گسترده
  3. فردی که با یک شال خودکشی کرد!
  4. آموزش پوشاک در سال های اخیر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.