ساخت تلویزیون با استفاده از پتو

بر اساس یک مطالعه، پتوهای وزن دار تاثیر مثبتی بر به خواب رفتن، داشتن یک خواب بدون وقفه در تمام طول شب دارند و ممکن است به افراد کمک کنند در طول روز احساس آرامش کنند. قیمت پتو گلبافت یک نفره دیجی کالا آنها برای کودکان و بزرگسالان مبتلا به ADHD و/یا ASD مناسب هستند. ایده استفاده مکرر از آن این است که کاربر، به ویژه کودکان، احساس امنیت و امنیت کند زیرا وزن پتو به رفع نیاز دست کمک می کند.

9. علائم سندرم پای بی قرار را کاهش می دهد
کسانی که مبتلا به سندرم پای بیقرار هستند، جیوه در تلویزیون قدیمی پارس آن را به عنوان یک حس خزیدن در شب که پاهای خود را بالا و پایین می کنند، توصیف می کنند که منجر به خواب قطعی می شود. از این پس، خستگی یک مسئله رایج در بین بیماران RLS است. با این حال، برخی از مبتلایان به RLS اظهار می‌کنند که وقتی چیزی سنگین به پاهایشان فشار می‌آورد، علائم کاهش می‌یابد، کاری که یک پتوی سنگین انجام می‌دهد.

10. موارد حملات پانیک را کاهش می دهد
بیمارانی که مبتلا به اختلال پانیک تشخیص داده شده اند می دانند که یک دوره ممکن است در هر زمانی رخ دهد و آنها را در برابر علائم مرتبط با این بیماری آسیب پذیر کند. ظروف چینی اگرچه داروهایی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند احساس آرامش و آرامش کنید.

برخی ترجیح می دهند این مشکل را به طور طبیعی درمان کنند. به گفته Penn Medicine، فشار پتوهای سنگین، سیستم عصبی خودمختار شما را در حالت استراحت قرار می دهد ظرف یکبار مصرف و علائم اضطراب مانند ضربان قلب سریع، تپش قلب و تنفس سنگین را کاهش می دهد.

 • منابع:
  1. 15 Weighted Blanket Benefits You Didn’t Know!
 • تبلیغات: 
  1. نهالهایی با قابلیت رشد و نمو مناسب
  2. استفاده از پودر گوشت در غذاهای کم چرب
  3. جیوه محصول سمی برای انسان
  4. بالا رفتن کیفیت آب با کمک لوله پلی اتیلن!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.