روشویی کابینتی الیت در بازار شوش ارزان تر از همه جا است

در واقع باید گفت روشویی کابینتی الیت نسل جدید روشویی های قدیمی هستند.
کابینت ستون حمام در مقایسه با ظرفیت ذخیره سازی فضای کمی را اشغال می کند. ستون حمام می تواند به صورت آزاد یا معلق باشد. که از کشوها، درها یا فضاهای باز تشکیل شده است، پیکربندی باید با توجه به سازمان حمام انتخاب شود.

محفظه پایینی اغلب به عنوان کمد کتانی استفاده می شود ، در حالی که محفظه بالایی به عنوان فضایی برای محصولات حمام استفاده می شود. واحد بلند باید برای پایداری بیشتر ثابت شود.

قفسه حمام معلق یا آزاد، مستقیم یا زاویه دار ، کم یا زیاد، اغلب بین دو تا پنج قفسه دارد. یک قفسه حمام در اندازه های مختلف موجود است و می تواند یک یا چند کشو یا جا حوله ای داشته باشد. قفسه ساده را قفسه می گویند.

روشویی

واحد روشویی می‌تواند در هم قفل شود اگر سینک ظرفشویی پایه‌ای باشد یا به سادگی می‌تواند پایه‌ای برای ادغام با یک دستشویی دیواری یا میز روشویی باشد. ابعاد آن نباید بیشتر از عمق سینک باشد. روشویی می تواند یک کمد، یک کابینت با در یا قفسه باشد.

باید امکان دسترسی به سیستم تخلیه، یعنی سیفون را فراهم کند. برخی از واحدهای روشویی ممکن است دارای یک روکش روشویی باشند که می تواند برای قرار دادن یک سینک یا سیستم زباله برای یک سینک روشویی بریده شود .

روشویی حمام می تواند پیکربندی های مختلفی داشته باشد: یک در، دو در، سه در، با آینه، کشو و حتی روشنایی – LED ، هالوژن، لوله نئون یا لامپ کم مصرف با اتصال و کلید E14. کابینت حمام که در چندین اندازه موجود است، مستقل و کم عمق است.

آینه حمام در صورتی که دارای قفسه باشد برای نگهداری نیز قابل استفاده است .

برای نصب آینه به دیوار، آینه باید متناسب با اندازه رویه روشویی باشد. می توان آن را مانند کابینت حمام با نورپردازی های کاربردی ، LED ، هالوژن و غیره مجهز کرد. توسط سوئیچ های انواع مختلف ( دکمه فشاری ساده ، سوئیچ سنسور و غیره) کنترل می شود.

جا حوله ای حمام را می توان به صورت یک کابینت کم یا متوسط ​​طراحی کرد و در این حالت دارای فضای باز، یک یا چند کشو و حوله می باشد.

ریل حوله همچنین می تواند به سادگی از دو لوله عمودی که توسط لوله های عرضی به هم متصل شده اند تشکیل شود: در این مورد بیشتر یادآور حوله گرم کننده است، زیرا حوله ها در حالت باز نگهداری می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.