روتیواتور تیلر کشاورزی قیمت محصولتان را افزایش می دهد

غلتاندن خاک همچنین به معنای از بین بردن علف های هرز و کاهش فعالیت انگل های حیوانی توسط روتیواتور تیلر کشاورزی است که از رشد محصول جلوگیری کرده یا آن را دشوارتر می کند.
با نوآوری فن آوری، اغلب شخم زدن به موضوعی برای کشاورزان و مزارع تبدیل شده است. این تکنیک در واقع دارای معایبی نیز می باشد که در جهت مخالف در رابطه با پایداری زیست محیطی حرکت می کند. در زیر برخی از معایب ناشی از شخم زدن وجود دارد:
برخی از آسیب ها به میکرو فلور شخم زدن-3موجود در خاک وارد می شود.

زمین توسط میکروارگانیسم‌هایی پر شده است که هر یک با توجه به سطح زندگی خود نیازهای دقیقی دارند: در سطح میکروارگانیسم‌های هوازی بیشتری وجود دارند.

که برای زنده ماندن به مقدار زیادی اکسیژن نیاز دارند. با رفتن به عمق، باکتری ها و قارچ های بی هوازی را می یابیم که در صورت تماس با هوا آسیب می بینند.

روتیواتور

پس واضح است که چرخاندن خاک به معنای تأثیر بر تعادل میکرو فلور است: با گذشت زمان، این امر باعث خسارات بزرگی می شود و در نتیجه حاصلخیزی مزرعه را از دست می دهد.
ایجاد لایه تشت سخت . وزن زیاد گاوآهن، خاک را فشرده می کند و لایه ای به نام «لایه تشت سخت» ایجاد می کند که به مرور زمان عمیق تر می شود. این لایه هم اجازه عبور هوا و هم آب را نمی دهد و رشد ریشه های گیاه جدید را دشوارتر می کند و باعث از بین رفتن تدریجی حاصلخیزی خاک می شود.
افزایش تعداد پاساژهای کاری شخم زدن کلوخه های بزرگی روی سطح زمین به جا می گذارد. به همین دلیل انجام تکنیک های دیگری برای آماده سازی بهینه خاک ضروری خواهد بود.

آن‌ها کلوخه‌ها را خرد می‌کنند و پوسته پوسته می‌شوند و برای محصول دیگری آماده می‌شوند. این رویه هر چند به معنای کاهش سرعت تمام عملیات و در نتیجه افزایش هزینه ها است.
مصرف انرژی و اقتصادی بالاتر . مشاغل تکمیلی شامل هزینه های بالاتر از نظر سوخت و اثرات زیست محیطی بالاتر است. علاوه بر این، گاوآهن ها به نیروی کششی زیادی نیاز دارند و در نتیجه به تراکتورهای خاص نیاز دارند که ممکن است هزینه های بسیار بالایی داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.