دستگاه قند خونی که بیماری سرطان را تشخیص می دهد

امروز با تغییر سبک زندگی ما انسانها و کم تحرکی باعث به وجود آمدن بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری دیابت شده است. این بیمار به واسه بهم خوردن متابولیسم بدن به وجود می آید. افرادی که به بیمار دیابت دچار شده اند باید حتما آن را کنترل کنند. دستگاه کنترل قند خون بدین منظور ساخته شده است.

از این دستگاه به اشکال مختلفی تولید و روانه بازار شده است، از این رو قیمت آنها نیز با هم متفاوت می باشد. قیمت دستگاه تست قند خون مچی یکی از به صرفه و اقتصادی ترین دستگاه تست قند می باشد که مشتریان زیادی را اخیرا به سمت خود جذب کرده است.

پایش منظم گلوکز یکی از راه هایی است که افراد مبتلا به دیابت می توانند در مورد وضعیت خود اطلاعات بیشتری کسب کنند. وقتی زمان تصمیم گیری مهم در مورد دوز دارو، ورزش و رژیم غذایی فرا می رسد، دانستن سطح گلوکز خون به شما، پزشک و بقیه تیم مراقبت های بهداشتی کمک می کند.

با بررسی مرتب سطح گلوکز خون خود، همچنین متوجه می شوید که چه زمانی قند خون شما خیلی بالا یا خیلی پایین است، که هر دو می توانند علائم و مشکلات سلامتی جدی ایجاد کنند.

پزشک محدوده هدف برای گلوکز خون شما را بر اساس سن، نوع دیابت، سلامت کلی شما و سایر عوامل محاسبه می کند. مهم است که تا جایی که می توانید سطح گلوکز خود را در محدوده هدف خود نگه دارید.

اگر تحت درمان قرار نگیرید، سطح قند خون بالا می تواند منجر به عوارض طولانی مدت شود، از جمله:

بیماری قلبی
آسیب عصبی
مشکلات بینایی
جریان خون ضعیف
بیماری کلیوی

سطوح پایین قند خون نیز می تواند علائمی ایجاد کند که عبارتند از:

گیجی
ضعف
سرگیجه
پریشان
تعریق

قند خون پایین می تواند منجر به عوارض جدی مانند تشنج و کما شود.

  • منابع:
    1. Blood Glucose Monitoring

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.