در روزهای سرد سال چرم شنی به کمکتان می آید

ویژگی های طبیعی چرم
چرم اصل یک محصول گرانبها و طبیعی است، بنابراین علائم و عیوب موجود بر روی آن، به عنوان مثال چین و چروک و رگ و همچنین تفاوت در رنگ، عناصر متمایزی است که زیبایی و ارزش آن را افزایش داده و آن را از چرم تقلبی و پوست های بی کیفیت پوشیده شده با محصولات مصنوعی (پلی اورتان-پلاستیک) متمایز می کند.

کیفیت خوب چرم از طریق همین خصوصیات، از نرمی و گوشت بودن همان چرم است.

Giavelli به استفاده از چرم های خوب (نیم دانه) و مرغوب (پر دانه) افتخار می کند.

تمیز کردن چرم به پایان رسید
چرم شنی در یک محیط معمولی خانگی نیازی به مراقبت خاصی ندارد و فقط در صورت لزوم باید تمیزکاری انجام شود و برای دوام چرم ضروری نیست که مرتباً تمیز شود.

چرم شنی

با استفاده از یک پارچه مرطوب شده با محلول آب و صابون ملایم، پارچه را با حرکات دایره ای سبک از روی سطح چرم رد کنید و از مالش زیاد خودداری کنید! فقط با آب بشویید و با یک پارچه خشک خشک کنید.

از مواد شوینده و آماده سازی استفاده نکنید مگر اینکه به طور خاص توسط دباغ کننده مشخص شده باشد و از الکل، استون، آمونیاک، واکس و اسپری های پولیش استفاده نکنید! از مواد مغذی استفاده نکنید، پوست مدرن نیازی به تغذیه ندارد.

استفاده از محصولات نامناسب می تواند صدمات جبران ناپذیری به پایان وارد کند و آسیب فقط در طول زمان پس از چندین مداخله تمیز کردن خود را نشان می دهد.

توجه: چرم های جیر یا نوبوک و چرم هایی که با آنیلین یا با موم و روغن ساخته شده اند را به هیچ وجه نمی توان تمیز کرد، مگر با یک پارچه نرم و خشک و هر محصولی می تواند به طور جبران ناپذیری به پوست آسیب برساند.
در بازار کیت های تمیز کننده مخصوص انواع پوست طراحی شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.