درب ضد سرقت خارجی که در طول شبانه رو تغییر رنگ می دهد

مدیران، معلمان و والدین به طور فزاینده ای در مورد تهدید حملات فیزیکی علیه مدارس K-12 نگران شده اند.

در طول دو دهه گذشته حوادث بی‌شماری رخ داده است، و مناطق مدارس به‌طور موجهی به دنبال ابزارهای جدیدی برای محافظت از دانش‌آموزان و کارکنان خود در برابر خطر و کاهش آسیب‌پذیری‌هایشان هستند.

یکی از زمینه‌های خاص نگرانی که اغلب در طول ارزیابی امنیت فیزیکی آشکار می‌شود، سخت‌افزار درب ضد سرقت خارجی کلاس است که یک جزء حیاتی و اساسی از وضعیت ایمنی و امنیت مدرسه است.

این مکانیسم اصلی است که توسط معلمان و دانش آموزان برای ایمن سازی کلاس های درس و جلوگیری از ورود افرادی که قصد آسیب رساندن به فضای خود را دارند استفاده می کنند.

بسیاری از مسائل شناسایی شده با سخت افزار درب کلاس را می توان به سرعت با به کارگیری بهترین محصولات و معرفی و اجرای سیاست ها و رویه ها برطرف کرد.

درب

در تجربه من در انجام ارزیابی‌های امنیت فیزیکی تأسیسات K-12، یکی از رایج‌ترین مسائلی که شناسایی شده و به عنوان دغدغه معلمان بیان شده است، ناتوانی در قفل کردن درب کلاس از داخل اتاق است.

ما اغلب قفل‌های کلاسی معمولی را مشاهده می‌کنیم که در میان امکانات مستقر شده‌اند که معلم را ملزم می‌کند تا از کلاس خارج شود تا درب را در قسمت بیرونی محکم کند. جایی که قفل‌های کلاس کلاس معمولی مستقر می‌شوند، در موقعیت مهاجم فعال خطر ایجاد می‌کند، زیرا معلمان باید خود را در معرض آسیب احتمالی قرار دهند زیرا درها را از سمت بیرونی محافظت می‌کنند.

در بسیاری از مناطق مدرسه، نصب‌های سخت‌افزاری درب ناهماهنگ را مشاهده کرده‌ایم، به این معنی که همه سخت‌افزارها در کلاس‌ها و در سراسر منطقه یکسان نیستند. همچنین شاهد ناهماهنگی هایی در رویکرد صدور کلید برای معلمان و کارکنان هستیم، در بسیاری از موارد سوابق فعلی وجود ندارد که چه کسی کلید دارد.

فراتر از این، بسیاری از مناطق مدرسه فاقد یک روش عملیاتی استاندارد در رابطه با نحوه عملکرد درها در طول ساعات کلاس هستند. اغلب هیچ سیاستی در مورد اینکه آیا درها باید در حالت قفل یا قفل کار کنند یا بسته یا باز باشند یا خیر وجود ندارد.

با افزایش به ظاهر تعداد حوادث پردیس، بررسی، توسعه و اجرای پروتکل های امنیتی در سراسر یک منطقه مدرسه باید عادی شود. در بسیاری از موارد، غالباً استانداردسازی سیاست‌ها و رویه‌ها در سراسر یک منطقه عملاً اینطور نیست، زیرا سیاست‌ها و رویه‌ها به عنوان اسناد زنده بررسی و تلقی نمی‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.