تسمه نقاله pvc هرگز پاره نمی شود

لازم است بدانید تسمه نقاله pvc بسته به مواد مورد استفاده می تواند انواع مختلفی داشته باشد. اساساً نوارها طبق GOST 20-2018 به موارد زیر تقسیم می شوند:

پارچه لاستیکی صاف – برای حمل سنگ معدن فلزی، سنگ ها و سایر مواد استفاده می شود.
نوار شورون – دارای ویژگی های طراحی مشابه با پارچه لاستیکی صاف است، اما برای حمل و نقل در زاویه 45 درجه مناسب است.

برای پایه نوارهای پارچه لاستیکی از مواد نساجی زیر استفاده می شود:پارچه مصنوعی (نوع TK-200)؛پارچه مصنوعی (نوع EP160، EP200، EP300)پارچه پلی استر و پنبه (نوع BKNL-65).

سمه نقاله که در غیر این صورت تسمه نقاله نامیده می شود، وسیله ای جهانی برای حمل و نقل کالا است. روی چنین نواری، کالاها تقریباً در هر حالت تجمعی، با هر وزن، اندازه و چگالی قابل حمل هستند.

تسمه نقاله یکی از محبوب ترین انواع ماشین های نقاله محسوب می شود. از چنین نوار نقاله ای برای کار در معادن و معادن، کشاورزی و سایر تولیدات صنعتی استفاده می شود.

تسمه

تسمه نقاله برای هر تولید مکانیزه ضروری است، زمانی که عملکرد هر کارگاه خودکار به قابلیت اطمینان نوار نقاله بستگی دارد. به راحتی، زاویه شیب نوار می تواند تا 30 درجه باشد.

تسمه نقاله در بسیاری از مناطق صنعتی استفاده می شود: ماشین سازی، ابزارسازی، مواد غذایی، معدن، فرآوری، شیمیایی، دارویی و سایر انواع تولید که حمل و نقل ضروری است.

با توجه به مشخصات فنی و ویژگی های فنی تولید، انواع زیر تسمه نقاله متمایز می شود:

نوارهای همه منظورهتسمه نقاله مقاوم در برابر حرارتتسمه نقاله مقاوم در برابر سرماتسمه نقاله مقاوم در برابر روغن و بنزینتسمه نقاله معدن (قابل اشتعال).
نوارهای آسانسور (آسانسور).
تسمه نقاله انواع مختلفی دارد که در مواد ساخت متفاوت است:نوار پی وی سی؛نوارهای پلی اورتان؛نوارهای لاستیکی؛نوارهای سیلیکونی؛نوار تفلون؛روبان نمدی؛نوارهای مدولار است.
فوراً باید توجه داشت که تسمه نقاله یک عنصر طولانی مدت نیست ، زیرا به طور فعال فرسوده می شود. علاوه بر این، تعویض هر تسمه نقاله بسیار آسان است. در این راستا هنگام انتخاب تسمه نقاله نباید روی کیفیت آن تمرکز کرد، بلکه بر اساس پارامترهای زیر تسمه را انتخاب کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.