تریلی حامل لوله پلیکا گرفتار تصادف زنجیره ای در تهران شد

پلی اتیلن با چگالی بالا در برزیل و همچنین در جهان بسیار رایج شده است و انبوه نام شما در اخبار و کاتالوگ ها جایگاه برجسته ای ندارد.

یافتن پلی اتیلن در صفحات در برزیل بسیار رایج است و ورق های پلی اتیلن یا HDPE با چگالی بالا را می توان برش داد، ترموفرم کرد، حرارت داد، جوش داد و جوش حرارتی داد تا چندین محصول دیگر تولید شود.

مقاومت عالی در برابر خوردگی، زنگ زدگی، مکان های غیربهداشتی دارند و پلاستیک از سلامتی بالایی برخوردار است.

درست مانند متنوع ترین پلاستیک ها، لوله پلیکا تهران از تکثیر ویروس ها، باکتری ها جلوگیری می کند و تمیز کردن آن را می توان به راحتی با مواد پاک کننده، الکل و سایر محصولات انجام داد.

هیچ نگرانی در مورد ساییدگی یا آسیب دیدن محصول شما وجود ندارد و ورق پلی اتیلن گزینه ای عالی برای تولید قطعات و دستگاه های خاص مانند مخازن، هادی ها، بلبرینگ ها، آب بندی ها، پمپ ها و قطعات برای بخش های پزشکی و غذایی می باشد.

لوله پلیکا تهران

و به همین دلیل این صفحات بیشتر یافت می شوند اما فقط به اطلاعات مربوط به لوله پلاستیکی بعدی که خریداری می کنید توجه کنید تا مطمئن شوید که یک محصول عالی برای استفاده دارید.

هنگام خرید لوله HDPE چه اقدامات احتیاطی اضافی می توان انجام داد؟

• استانداردی را که در مناقصه مواد مورد استفاده قرار می گیرد، تعریف کنید و الزام کنید که نام تجاری ترکیب مورد استفاده و نام سازنده لوله به طور پاک نشدنی روی لوله مشخص شود.

• ترکیب مورد استفاده برای ساخت لوله باید دارای طبقه بندی بین المللی مانند PE80 یا PE100 باشد و نیاز به ارائه منحنی رگرسیون مواد به عنوان شواهد این طبقه بندی.

• ایجاد یک برنامه صلاحیت فنی برای تامین کنندگان لوله و اتصالات.

• نیاز به یک گزارش آزمایشگاهی مستقل که نتیجه آزمایش های ارائه شده توسط استاندارد مورد نیاز را اثبات کند.

• فقط از تولیدکنندگان معتبر خرید کنید و لیستی از تولید کنندگان لوله و اتصالات واجد شرایط برنامه کیفیت ABPE در وب سایت ABPE موجود است – برخی از شرکت ها مانند FGS Brasil نیز این گواهی را برای مشاهده و دانلود در وب سایت در دسترس قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.