استفاده از طلای 24 عیار در تولید برگه زردآلو امسال

برگه زردآلو سرشار از خواص است و در میان میوه های خشک کم کالری است.

برگه زردآلو امسال به عنوان آنتی اکسیدان مهم هستند، برای پوست عالی هستند و از کلسترول بد جلوگیری می کنند.

آنها خواص مفید زیادی دارند که بر قلب، چشم و پوست تأثیر می گذارد، بیایید در این مقاله بیشتر بدانیم!

برگه زردآلو سرشار از ویتامین هایی مانند ویتامین A و C است، قابلیت هضم بالایی دارد و سرشار از پتاسیم است و آنها غذای بسیار متنوعی هستند و به دلیل محتوای کم کالری آنها برای میان وعده و تنقلات عالی هستند.

آنها برای مقابله با کم خونی بسیار مهم هستند، برای رشد مفاصل و برای تولید ملانین مفید هستند که به پوست کمک می کند.

آنها به عنوان ملین عالی هستند و خواص آنتی اکسیدانی زیادی دارند، آنها همچنین به تنظیم فعالیت قلب کمک می کنند و در صورت کلسترول بالا جای نگرانی نیست، در واقع این میوه به کنترل آن و تنظیم هضم کمک می کند.

برگه زردآلو

کالری و ارزش غذایی
زردآلو تازه حاوی 50 کیلو کالری در 100 گرم محصول است، در حالی که برگه زردآلو حاوی حدود 200 کیلو کالری در هر 100 گرم محصول است و آنها سرشار از ویتامین ها و نمک های معدنی هستند، در حالی که کاملاً فاقد آب هستند.

ما عمدتاً پتاسیم، فسفر و آهن را پیدا می کنیم. در حالی که ما ویتامین های B را در مقادیر زیادی مانند ویتامین B2، B3، B5، B6، C، E و K پیدا می کنیم.

ویتامین موجود در بیشترین مقدار بدون شک ویتامین A است. ما دارای شاخص گلیسمی پایین و محتوای فیبر بسیار خوبی هستیم که به فعالیت روده کمک می کند.

به طور کلی، برای یک بسته 250 گرمی قیمت 6 یورو است، اما می توانیم آنها را در شکل ها و بسته های مختلف پیدا کنیم.

برگه زردآلو: آهن
به طور کلی، وقتی صحبت از آهن می شود، بلافاصله به اسفناج فکر می کنیم، اما این واقعیت را نادیده می گیریم که برگه زردآلو حاوی مقدار زیادی از آن است.

آنها نه تنها سرشار از آهن هستند، بلکه حاوی مقدار زیادی پتاسیم و ویتامین های زیادی هستند و به همین دلیل برای کیک و دسر ایده آل هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.