استفاده از روفرشی گلباف به جای فرش قرمز در جشنواره کن

چگونه روفرشی مناسب فضای خود را انتخاب کنیم؟
دما شروع به کاهش می کند و ما به دنبال راه هایی برای “گرم کردن” خانه هستیم و روفرشی یکی از اصلی ترین عناصری است که فضای اتاق را تغییر می دهد.

اگر شما هم عاشق گرما و شخصیت خاصی هستید که روفرشی گلباف یزد به هر اتاقی در خانه می دهد، بیایید و تمام نکات کلیدی را که قبل از انتخاب باید بدانید، با هم ببینید.

چه کیفیتی از روفرشی را ترجیح دهم؟
پلی پروپیلن
یکی از پرطرفدارترین مواد اولیه قالی بافی در سال های اخیر است و پلی پروپیلن معمولاً برای تبدیل شدن به گرما تحت عملیات حرارتی قرار می گیرد که آن را نرم تر، بادوام تر و ضد الکتریسیته ساکن می کند.

آنتی استاتیک به این معنی است که گرد و غبار، مو و کنه ها نمی توانند وارد ترکیب روفرشی شوند، بنابراین تمیز کردن آن با جاروبرقی بسیار آسان است.

این کیفیت است که آن را برای افرادی که از آلرژی رنج می برند، برای خانه هایی با حیوانات خانگی یا اتاق کودکان ایده آل می کند.

پلی پروپیلن به دلیل مقرون به صرفه بودن در روفرشی ماشینی بسیار استفاده می شود، به این معنی که می توانید روفرشی های فوق العاده و کاربردی را با قیمت های بسیار مناسب پیدا کنید.

روفرشی گلباف یزد

روفرشی های پشمی انتخابی عالی هستند زیرا در هر فضایی که قرار می‌گیرند، راحتی، گرما و حس تجمل را فراهم می‌کنند و پشم یک ماده طبیعی و دوستدار محیط زیست است که خانه را گرم نگه می دارد و تا حد زیادی هر گونه صدا را جذب می کند.

این ماده به دلیل خاصیت ارتجاعی که دارد، ماندگاری طولانی و رفتار بسیار خوب در ظاهر روفرشی را تضمین می کند که حتی با استفاده روزانه تا سال ها بدون تغییر باقی می ماند و روفرشی های پشمی بدون نیاز به نگهداری خاصی به راحتی تمیز می شوند.

پشم مانند پلی پروپیلن ضد الکتریسیته ساکن است که جاروبرقی آن را آسان می کند و برای خانه های افراد مبتلا به آلرژی یا حیوانات خانگی و اتاق کودکان ایده آل است.

از جمله معایب آنها این است که به نور خورشید حساس هستند (ممکن است در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید در ساعات زیادی از روز رنگ آنها محو شود) و همچنین نباید آنها را در مناطق مشکوک به رطوبت قرار داد زیرا به کپک بسیار حساس هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.